8 Zář / 2022

Usnadněte si práci s telefonem

Většina lidí má dnes chytrý telefon. Umí spoustu věcí, a většina z nás stále využívá hlavně telefonování, SMS a nějakou tu sociální síť. Kromě telefonů řada lidí začala používat i chytré hodinky. Oproti klasickým mají jednu obrovskou výhodu – dají se spárovat s telefonem, a spolupracují s ním. Díky tomu můžeme třeba vidět kdo nám volá, aniž bychom vytahovali telefon z kapsy.

chytré hodinky
 
Uvažujete o jejich koupi?
Protože je jich na trhu opravdu velké množství od mnoha výrobců, může být pro řadu lidí problém se v nabídce zorientovat. Proto si nejprve ujasněte, co je pro vás důležité, a které funkce naopak klidně oželíte. Pro každého je důležitá jiná funkce, a proto se při výběru chytrých hodinek řiďte jen tím, co potřebujete vy.
 

Sportujete?

Řada hodinek nabízí skvělé sportovní funkce. Dnes je již naprostým standardem krokoměr, který najdete i v hodinkách za pár stovek. I tady ale pozor – některé levnější modely mohou kroky měřit nepřesně. Kromě krokoměru řada hodinek nabízí například sledování ujetých kilometrů, upravených bazénů a další funkce, které jinde nenajdete. Pro sportovce by mohla být užitečná i funkce měření tepu či EKG.
 
Kromě sportovních funkcí někdo vyžaduje možnost, aby mohl sledovat notifikace z telefonu, případně na ně odpovědět.

hodinky chytré
 
Funkcí, které můžete u hodinek najít, je skutečně mnoho. Pokud máte zhruba vybráno, co chcete, můžete se pustit do hledání. U nás najdete desítky hodinek různých cenových relací. Máme v nabídce známé výrobce, kam patří například Garmin se svou dlouhou výdrží baterie, nebo Huawei, který nabízí skvělý poměr ceny a výkonu.

Ať už si vyberete jakékoliv hodinky, rádi vám zodpovíme všechny dotazy, případně vám můžeme pomoct s výběrem. Kromě hodinek nabízíme i příslušenství, které z vašich hodinek udělá pokaždé nový model. Na tento druh hodinek si rychle zvyknete, jsou totiž návykové.

Nezařazené