7 Čvc / 2020

Paříž, město elegance

Skoro každé město nebo stát má nějaký přídavek. Zatímco Verona je město všech zamilovaných, Řím zase luxusu a dobrého jídla a Milano město módy, Paříž je město elegance.SamozřejměFrancouzky se umí obléct podle nejnovějších módních trendů, lásku prožívají tak, jak jiné Evropanky, ale umějí se po bulváru nosit tak, jak málo která jiná žena. Co tedy dělá Pařížanky Pařížankami?

V jednoduchosti je síla
Vtip je v tom, že nepotřebují kupu oblečení jako obyvatelky New Yorku, naopak, vystačí si s málem, Například černobílá kombinace nikdy nevyjde z módy. Chtějí-li přidat trochu barvy, natřou si rty na červeno. Červená barva vypadá úžasněi s námořnickými motivy. A tak chcete-li oživit outfit vzory, vsaďte na proužky.

Zpomalte!
Všimli jste si, že v Paříži mají pořád čas, ano, nejčastěji chodí pěšky a přesto nechodí pozdě. My, Češi to máme naopak, i když nám tramvaj, v Praze metro, jezdí každou chvíli, přesto chodíme mnohdy pozdě. Naučme se tedy vypnout a nestresovat se. Posaďte se do kavárny a vychutnejte si horkou kávu s dezertem. Ne vevnitř, ale venku Francouzsky sedí a pozorují kolemjdoucí lidi, od kterých berou inspiraci. Je jasné, že v ziměnebude chtít mrznout na zahradě, ale můžete sedět mezi květinami a přesto být v teplíčku. Moderní zimní zahrady navodí pocit útulna a bezstarostnosti.

Nezařazené