25 Čvn / 2020

Je čas prodávat


Na zlato coby možnost výhodné investice se sází v civilizovaném světě už od nepaměti. Už dlouho platí, že kdo má přebytek financí, ukládá si je právě v podobě tohoto drahého kovu, protože je tu jistota, že tento nikdy nepozbude svoji hodnotu. A jsou i lidé, kteří používali, používají a také budou používat zlato i coby možnost zbohatnout na spekulacích s tímto. Protože ceny zlata kolísají a ten, komu se ho podaří levně koupit a draze prodat, na tom logicky vydělá.
A ani docela obyčejný prosťáček tu nemusí přijít zkrátka. Zbohatnout nebo si alespoň trochu polepšit na obchodování se zlatem může každý. Třeba tím, že prodá své zlaté slitky od rafinérií jako Argor Heraeus, Agosi, Credit Suisse, Degussa, Johnson & Matthey, Heimerle + Meule, Heraeus Hanau, Metalor, Münze Österreich, PAMP, Perth Mint, Rand Rafinery, Royal Canadian Mint, Sempsa, Umicore, Valcambi, respektive UBS, jež mají dobrou pověst, zrovna v současnosti.

měna bitcoin
Proč prodávat právě nyní? Jednoduše proto, že ceny zlata v těchto dnech vystoupaly hodně vysoko a našincům nahrává i současné oslabení české měny. Díky čemuž si každý majitel investičního zlata může přijít na své.
A kde prodávat? Na koho vsadit?
Dokonalou volbou je výkup zlata provozovaný firmou Zlaté mince Numismatika, sídlící v druhém poschodí Obecního domu v Praze. Zde totiž právě v těchto dnech vykupují výše zmiňované zlaté slitky či mince za velké peníze, jež si lze kdykoliv ověřit v dostupném a denně aktualizovaném ceníku. Přijímají se tu jak slitky pocházející právě z tohoto zdroje, tak i ty koupené od konkurentů, kteří už ukončili svoji podnikatelskou činnost, nebo od bank, jež samy tento kov nevykupují.

bitcoin

A neméně výhodně tu lze prodat třeba i další drahé kovy, jmenovitě platinu, stříbro a palladium.
Ovšem tak je tomu nyní. A kdo ví, kdy se podobně výhodná nabídka zase objeví. A proto by nikdo neměl s prodáním dlouho otálet.

Nezařazené