3 Čvc / 2020

Dovolená efektivně!

Znáte to, každý rok je to stejné mnoho cestovních kanceláří nabízí kvanta zájezdů do cizích krajin. Objednáte si zájezd a podle dalších instrukcí na něj vyrazíte a jistě si ho i parádně užijete. Problém je v tom, že organizované zájezdy se vám velmi prodraží. V dnešní době není problém si zajistit ubytování přes booking, sami si najdete lokalitu, která je pro vás lákavá, najdete si jednotlivá ubytovací zařízení, zjistíte dostupnost a stačí prostě pouze pár kliknutí a pokoj je na váš termín připraven! Samozřejmě to není úplně pro každého, jelikož kromě zajištění ubytování a hotelových služeb musíte myslet i na další věci.

Transport

Jednou z nich je transport. Začínajíce u nás na letišti. Musíte si zajistit letenku, která také při troše štěstí může být zakoupena za nižší cenu, to ještě není tak složité. Pokud se však nedomluvíte ani základně cizím jazykem, můžete mít později problém s tím si zajistit transport z letiště přímo do vaší destinace a vašeho zvoleného hotelu.
Samozřejmě většinou jsou stejně jako u nás k dispozici taxi, tak by to neměla být taková věda, měli byste si však vše zjistit i o službách v dané zemi. Tato možnost dovolené je sice levnější, ale samozřejmě vás stojí více píle a máte s ní větší starosti.

Nezařazené