19 Led / 2022

Domácí mazlíček

Pokud jste se shodli na tom, že chcete oživit svoji domácnost a pořídit si parťáka do pohody i nepohody, tak byste měli rozhodně vše pečlivě uvážit. Je totiž zcela možné, že si dostatečně neuvědomujete, co takové štěně v rodině znamená, co bude potřebovat a rozhodně bude stát nejen peníze, ale především čas. Na druhou stranu je to ale nejlepší přítel, který vás rozhodně nikdy neodmítne a bude vás stále milovat a respektovat.

Otázkou je, jak na výběr štěněte, aby všechno bylo v pořádku.

  • Zvažte v první řadě, jaké plemeno vám bude vyhovovat do podmínek, ve kterých žijete. Některé rasy přece jenom jsou divočejší povahy a vyžadují více pohybu.
  • Z útulku, na inzerát nebo raději z chovné stanice? Ono všechno má svůj význam, ale pokud chcete skutečně vsadit na čistokrevné plemeno, poté volte chovnou stanici.
  • A rozhodnout může i samotné pohlaví, zdali budete raději pečovat o fenku nebo psa. I taková věc je celkem rozhodujícím faktorem.

Pokud stále nevíte jak na výběr štěněte, poté si zjistěte všechny dostupné informace a uvidíte, že se vám výběr zúží natolik, že již nebude těžké si vybrat.

Nezařazené