Proč Itálie na stole ?

Je to velmi jednoduché. Italská gastronomie je jednou z nejvyhledávanějších kuchyní pro svou jednoduchost, lehkost a nezaměnitelnou chuť.
Itálie na stole vám přináší domácí speciality, které vznikají tradičními metodami v malých produkcích rodinných firem. Klasické výrobní postupy dodržované po desetiletí v těchto provozech, vám dají možnost okusit pravou chuť Itálie přímo na vašem stole!
Tito výrobci obvykle nemají obchodní struktury pro velkou distribuci a nabízejí své zboží pouze v úzkém okruhu svého působení. Proto bychom vám rádi právě my, prostřednictvím projektu „Itálie na stole“ dopřáli tyto speciality.
Přímo u vás doma tak můžete ochutnat parmezán, pecorino (ovčí sýr), masné speciality (salám, pancetta, lardo, a dalši dobrotky), olivový olej, balzamikový ocet a perlivá i tichá vína. Další speciality, které budou rozšiřovat naši nabídku pro vás průběžně vyhledáváme. Inspiraci vám budou přinášet recepty vybraných italských jídel. Zajímavý pro vás může být i způsob a prostředí, ve kterém tyto lahůdky vznikají.
Proto vám Itálie na stole přináší i krátké videodokumenty přímo z míst zrodu těchto delikates. Přejeme si, aby vám náš malý kousek Itálie na vašem stole přinesl radost a dobrou chuť!

Renata a Sergio Bellini

 

Kontakt:    tel: +420 777 182 388

Renata@italienastole.cz

Sergio@italienastole.cz

 

Korespondenční a fakturační adresa:

CASTELLANA, spol. s r.o.

Pekárenská 328/8

Brno 602 00

 

Další zajímavosti, recepty a videodokumenty najdete v našem BLOGu...

Itálie na stole - BLOG


DomůDomů

Košík  

(prázdný)

Zprávy

NOVINKY (2013-12-07)

 

Otevřeli jsme pro Vás pravou italskou restauraci v Brně. Kde nás najdete? CASTELLANA TRATTORIA, Novobranská 4, Brno 602 00. Sledujte nás na facebooku nebo na webových stránkách www.castellana.cz.

 

Možnost zakoupení i ochutnání našich produktů ve vinném baru Petit Cru, Údolní 11, Brno

 

Osobní odběr možný v Castellana trattoria, Novobranská 4, Brno 602 00.

 

 

Všechny zprávy

INS BLOG
INS BLOG